[email protected]   0(216) 364 14 15
İngilizce Turkish

Hakkımızda

Hakkımızda

Paslanmaz Çelik sektöründeki 17 yıllık deneyim, bilgi ve tecrübeli teknik ekibimiz ile günümüz ekonomi ve üretim teknolojisine uyumlu bir şekilde Türk sanayi ve ekonomisine hizmet etmekteyiz.

Firmamız ithalat yelpazesinde başlıca ürünlerimiz; Paslanmaz Çelik Saç, Paslanmaz Boru, Profil Çubuk, Paslanmaz Lama, Paslanmaz Köşebent, Paslanmaz Desenli ve Dekoratif Sac grupları yer almaktadır.

Şirketimiz; Paslanmaz özel imalatlar lazer kesim; plazma kesim; abkant büküm işlerinizde deneyimli AR-GE ekibi ile siz müşterilerimize hızlı ve kaliteli hizmet vermeyi amaçlar. Ayrıca müşterilere termin programına bağlı hızlı ve etkili hizmet ile teknik danışmanlık sağlamaktadır.

İthalatını yapmış olduğumuz ürünlerimizi Avrupa ve Uzakdoğu’nun kalitesi ve üretimi onaylanmış önde gelen fabrikaları ve stok tutan firmalardan temin etmektedir. Firmamızın hizmet verdiği sektörler başlıca; makine, dekorasyon, gemi inşa, tekstil, gıda, demir çelik, petro kimyadır.

Paslanmaz malzeme tedariği ve teknik bilgi konusunda AREL PASLANMAZ ÇELİK PAS.İMAL.SAN.TİC.LTD.ŞTİ eğitimli, genç, dinamik AR-GE ve satış kadrosu ile siz müşterilerimizin hizmetinde olmaktan onur duyar.

Vizyonumuz

Firmamız ulusal / uluslararası pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla; kendi uzmanlık alanında kendi yöntemlerini sürekli geliştiren, sektörün öncülüğüne aday, Türkiye'nin güvenilir ve saygın kuruluşları arasında olmayı amaçlar.

Firma Kültürümüz

Biz, doğruluk ve güvenilirliğe, üretim kalitemizi geliştirmeye, takım çalışmasına ve sürekliliğe inanıyor; kaliteyi kontrol etmeyi değil kaliteyi üretmeyi amaçlıyoruz.

Kalite Politikamız

  • Ulaştığımız tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayarak müşteri memnuniyetinin sürekliliğini garanti etmek ve memnuniyet oranını arttırmak
  • Tüm çalışanlarımızın katılımını sağlayarak, tüm işleri tek seferinde ve her seferinde tam zamanında yapmak
  • Sürekli eğitim, gelişim, iyileştirme için çalışanlarımızın bir ekip ruhu içerisinde dürüst, hoşgörülü, saygılı ve özverili çalışma ortamının hazırlanması
  • Gelişmiş teknolojik koşullarda; büyüğün küçüğü yuttuğu bir ekonomide değil, hızlının yavaşı geçtiği bir ekonomik ortamda son sürat yol alabilmek

Şirketimizin Kalite Politikası'dır.

Arel Paslanmaz whatsapp